Su Arıtma Cihazı Hakkında Sıkça Sorulan Sorular ve Merak Edilenler

 • Servis konusunda sıkıntı yaşar mıyız?

  81 ilde 300 e yakın geniş servis ağımızla hizmetinizde olup Türkiyenin her yerine en geç 48 saat içinde kurulum yapmaktayız.
 • Pompalı mı alacağım pompasız mı?

  Pompa şebekeden gelen ve musluğunuzdan akan suyun düşük olması halinde tercih edilir dolaysıyla; Evinizdeki su basıncı 3 bar ve üzeriyse pompasızı tercih etmelisiniz. Doğu ve güneydoğuda ikamet eden müşterilerimizin Pompalı modelleri tercih etmeleri tavsiye edilir. Avucunuzun içiyle musluğu kapatamayan müşteriler pompasızı kullanabilirler. Tercihinizi yapmakta zorlanıyorsanız müşteri hizmetlerimizden yahut servislerimizden de yardım talep edebilirsiniz. NOT: Her iki modelin de pompalı ve pompasız opsiyonları mevcuttur.
 • Ürünü kendim montaj yapabilir miyim?

  Evinde matkabı olan herkes ürünü rahatlıkla kurabilir montaj videomuz sitemizin anasayfasında mevcuttur. isteyen müşterilere kurulum için gerekli olan detaylı resimleri e-mail yoluyla göndermekteyiz. İsteyen müşteriler su tesisatçısına bile kurdurabilir çünkü montaj için gerekli olan tüm aparatları ücretsiz olarak ürüne dahil ediyoruz.
 • Ücretini ödediğim ürün elime ulaşmazsa?

  Ücretini ödediğiniz ürününüz anlaşmalı olduğumuz kargo (aras) şirketiyle aynı gün gönderilmektedir (saat 17 den sonra yapılan siparişler bir sonraki gün gönderilmektedir) ürününüz elinize 24 saat içinde (uzak veya mobil yerler 48 saat) içerisinde ulaşmadığı takdirde müşteri hizmetlerimizi arayarak ürününüzün durumu hakkında bilgi alabilirsiniz. Nadir de olsa kargo şirketleri teslimatta gecikmeler yaşayabiliyor bu tür durumlarda size en yakın aras kargo şubesiyle de iletişime geçebilirsiniz.
 • 1

Organic Food

 

Öznamlı Su Arıtma

Öznamlı Su Arıtma, başta Ankara, İstanbul ve İzmir olmak üzere Türkiye genelinde Su Arıtma satış, montaj ve teknik destek hizmeti vermektedir. Firmamız Su Arıtma Cihazları kurulum, montaj, Teknik Servis alanlarında faaliyet göstermektedir. Öznamlı Su Arıtma olarak hedefimiz, insanlar için daha sağlıklı hayat kalitesi sağlamaktır.

Müşteri Görüşleri

 • Ahsen YILMAZ

  Arıtıcı alırken de gerçek bir uzmana danışmak gerek. Öznamlı Su Arıtma bu konuda gerçekten çok uzman. Teşekkürler.
 • 1
 • 2

Bize Ulaşın

levent (@) oznamli.com.tr
 312 3400070
 543 7714210
 Yeşiltepe Mah. Akasya Sok. No:3/45 Keçiören/ANKARA

Sosyal Meyda