Öznamlı | Su Arıtma Cihazı Sistemleri

Öznamlı Su Arıtma, başta Ankara, İstanbul ve İzmir olmak üzere Türkiye genelinde Su Arıtma satış, montaj ve teknik destek hizmeti vermektedir. Firmamız Su Arıtma Cihazları kurulum, montaj, Teknik Servis alanlarında faaliyet göstermektedir. Öznamlı Su Arıtma olarak hedefimiz, insanlar için daha sağlıklı hayat kalitesi sağlamaktır. Değişen ve gelişen yeni dünya pazarlarına anında uyum sağlayarak,bu gelişmeleri iç piyasamızla paylaşıp müşterilerimize en kaliteli ürünlerle hizmet vermek için çalışıyoruz. Firmamız, müşteri ihtiyaçlarını en hızlı şekilde analiz edip, kaliteli ve garantili işçiliği ile hizmet vermektedir.

Sitemiz üzerinden su arıtma cihazısu arıtma sistemleri ve reverse osmosis sistemlerine kolayca sahip olabilirsiniz.

Su arıtma, Filtre değişimi ve Su Arıtma Teknik Servis sektöründe faaliyet göstermekte olan firmamız müşteri memnuniyetini ilke edinmiştir. Tecrübeli personel kadrosuyla proje, dizayn, taahhüt, imalat, toptan ve parekende satış, yedek parça ve servis konularında müşterilerine hizmet vermektedir. Servis deneyimli teknik ekip tarafından montaj ve işletmeye alma aşamalarında bizzat kendileri süpervizörlük hizmeti vermektedir. Bununla beraber her türlü arıtma sistemlerini anahtar teslim olarak taahhüt etmekte ve müşterilerin hizmetine sunmaktadır. Yapılan projede mutlaka muhatap firmanın bir teknik elemanın proje ile ilgili bilgilendirilmesi sağlanmaktadır.

Firmamız imalat ve ithalatını yaptığı su arıtma sistemlerinin satış hizmetlerini de yürütmektedir.

Takımımız

Manager 1

Levent ÖZNAMLI

Levent ÖZNAMLI Hakkında yazısı yazılacak. Yazılan yazı bu sayfada gözükecek.

Var ise sosyal medya hesap tanıtımı yapılacak. Lİnkler buradan paylaşılacak.

 

Manager 2

Elif ÖZNAMLI

Elif ÖZNAMLI Hakkında yazısı yazılacak. Yazılan yazı bu sayfada gözükecek.

Var ise sosyal medya hesap tanıtımı yapılacak. Lİnkler buradan paylaşılacak

 

Organic Food

 

Öznamlı Su Arıtma

Öznamlı Su Arıtma, başta Ankara, İstanbul ve İzmir olmak üzere Türkiye genelinde Su Arıtma satış, montaj ve teknik destek hizmeti vermektedir. Firmamız Su Arıtma Cihazları kurulum, montaj, Teknik Servis alanlarında faaliyet göstermektedir. Öznamlı Su Arıtma olarak hedefimiz, insanlar için daha sağlıklı hayat kalitesi sağlamaktır.

Müşteri Görüşleri

  • Ahsen YILMAZ

    Arıtıcı alırken de gerçek bir uzmana danışmak gerek. Öznamlı Su Arıtma bu konuda gerçekten çok uzman. Teşekkürler.
  • 1
  • 2

Bize Ulaşın

levent (@) oznamli.com.tr
 312 3400070
 543 7714210
 Yeşiltepe Mah. Akasya Sok. No:3/45 Keçiören/ANKARA

Sosyal Meyda