Su arıtma cihazı filtresi ve değişimi

Su arıtma cihazları filtreleri için özellikle kapalı tipte olmayanlarda genellikle standart filtreler kullanılmaktadır. Özellikle arıtmaya gelen su sıkıntılı ise ilk 3 aşama filtre değişimi 6 ayı geçmemelidir. Membran filtre değişimi için 2 yıl beklenebilir. Diğer filtrelerin zamanında değişimi bu filtrenin verimli kullanım zamanını uzatır. 4 yıl doldurulduğunda değişimi  iyi olur. Zaten en pahalısı da bu filtredir. 

Post Karbon filtre değişimi için 1 yıl beklenebilir. Değişim için 18 ay geçirilmese iyi olur. Post Karbon filtre Fiyatı 15 – 60 TL arasında değişmektedir.

Mineral Filtre değişimi için 1 yıl beklenebilir. Değişim için 18 ay geçirilmese iyi olur. Mineral Filtre Fiyatı 15 – 50 TL arasında değişmektedir.

Alkalin PH Filtresi için değişimi 12 – 18 ay’dır. PH Alkalin Filtresi Fiyatı 20 – 50 TL’dir.

4’lü mineral filtre değişimi 2 – 4 yıl olmaktadır. 4’lü mineral filtre fiyatı 30 – 60 TL’dir.

UV filtre kullanım ömrü kullanıldığı saat cinsinden genellikle 8.000 -9.000 saat olmaktadır. UV Filtre fiyatı 200 – 500 TL arasında olmaktadır.

Su arıtma cihazı sadece ilk alım maliyeti olan bir cihaz değildir. Maliyet kullanım süresi boyunca devam etmektedir. Cihaz alırken filtre değişim süreleri ve maliyetleri de dikkate alınmalıdır.

Su arıtma cihazı filtresi ve değişimi ile ilgili aramalar: su arıtma cihazı filtre fiyatları, su arıtma cihazı filtre değişimi ne zaman, su arıtma filtre sıralaması, su arıtma filtreleri nasıl takılır, su arıtma filtre fiyatları, su arıtma filtre değişimi fiyatları, membran filtre nasıl takılır, su arıtma cihazı nasıl temizlenir,

Organic Food

 

Öznamlı Su Arıtma

Öznamlı Su Arıtma, başta Ankara, İstanbul ve İzmir olmak üzere Türkiye genelinde Su Arıtma satış, montaj ve teknik destek hizmeti vermektedir. Firmamız Su Arıtma Cihazları kurulum, montaj, Teknik Servis alanlarında faaliyet göstermektedir. Öznamlı Su Arıtma olarak hedefimiz, insanlar için daha sağlıklı hayat kalitesi sağlamaktır.

Müşteri Görüşleri

  • Ahsen YILMAZ

    Arıtıcı alırken de gerçek bir uzmana danışmak gerek. Öznamlı Su Arıtma bu konuda gerçekten çok uzman. Teşekkürler.
  • 1
  • 2

Bize Ulaşın

levent (@) oznamli.com.tr
 312 3400070
 543 7714210
 Yeşiltepe Mah. Akasya Sok. No:3/45 Keçiören/ANKARA

Sosyal Meyda