style2
0 312 340 00 70

Sıkça Sorulan Sorular

Aklınıza takılan sorular mı var?

  • Zap is the theme that you waiting for!

  • Straight to your businessLorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Cras lacus metus, convallis ut leo nec, tincidunt eleifend justo. Ut felis orci, hendrerit a pulvinar et, gravida ac lorem.

  • We are innovativeLorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Cras lacus metus, convallis ut leo nec, tincidunt eleifend justo. Ut felis orci, hendrerit a pulvinar et, gravida ac lorem.

Öznamlı Su Arıtma Sistemlerine Hoşgeldiniz.

Su arıtma sistemleri, cihazları, temizliği, kurulumu gibi aklınıza takılan tüm soruların cevapları bu sayfada.


Servis konusunda sıkıntı yaşar mıyız ?

81 ilde 300 e yakın geniş servis ağımızla hizmetinizde olup Türkiyenin her yerine en geç 48 saat içinde kurulum yapmaktayız.


Pompalı mı alacağım Pompasız mı ?

Pompa şebekeden gelen ve musluğunuzdan akan suyun düşük olması halinde tercih edilir dolaysıyla; Evinizdeki su basıncı 3 bar ve üzeriyse pompasızı tercih etmelisiniz. Doğu ve güneydoğuda ikamet eden müşterilerimizin Pompalı modelleri tercih etmeleri tavsiye edilir. Avucunuzun içiyle musluğu kapatamayan müşteriler pompasızı kullanabilirler. Tercihinizi yapmakta zorlanıyorsanız müşteri hizmetlerimizden yahut servislerimizden de yardım talep edebilirsiniz. NOT: Her iki modelin de pompalı ve pompasız opsiyonları mevcuttur.


Ürünü kendim montaj yapabilirmiyim?

evinde matkabı olan herkes ürünü rahatlıkla kurabilir montaj videomuz sitemizin anasayfasında mevcuttur. isteyen müşterilere kurulum için gerekli olan detaylı resimleri e-mail yoluyla göndermekteyiz. İsteyen müşteriler su tesisatçısına bile kurdurabilir çünkü montaj için gerekli olan tüm aparatları ücretsiz olarak ürüne dahil ediyoruz.


Ücretini ödediğim ürünüm elime ulaşmasa?

Ücretini ödediğiniz ürününüz anlaşmalı olduğumuz kargo (aras) şirketiyle aynı gün gönderilmektedir (saat 17 den sonra yapılan siparişler bir sonraki gün gönderilmektedir) ürününüz elinize 24 saat içinde (uzak veya mobil yerler 48 saat) içerisinde ulaşmadığı takdirde müşteri hizmetlerimizi arayarak ürününüzün durumu hakkında bilgi alabilirsiniz. Nadir de olsa kargo şirketleri teslimatta gecikmeler yaşayabiliyor bu tür durumlarda size en yakın aras kargo şubesiyle de iletişime geçebilirsiniz.